אקסרומר (Xrumer)

XRUMER היא למעשה סוג של תוכנה המשמשת בעיקר לצרכי קידום אתרים במסגרת מה שמכונה בשפה המקצועית: קידום אתרים אפור/שחור או BLACK HAT SEO.

תוכנת ה-XRUMER פועלת באופן כזה המאפשר יצירת קישורים רבים לאתר מסוים אותו המקדם רוצה לקדם, וכל זאת תוך שימוש באתרים שונים במרחבי הרשת בהם ניתן להעלות תוכן הכולל בתוכו קישוריות.

מה חשוב לדעת על SEO BLACK HAT (קידום שחור/אפור)

המונח המקצועי קידום שחור/אפור הושאל מהמונח "כובע שחור" מתחם הסייבר במסגרתו האקר מסוים עושה שימוש בידע הטכני העומד לרשותו על מנת לבצע פעולות כאלו ואחרות במרחבי הרשת (חלקן פליליות כמובן).

בכל הנוגע לתחום הקידום, השימוש במונח "קידום שחור/אפור) בא לתאר מצבים בהם מקדמי האתרים בוחרים לפעול בניגוד לחוקים המנחים של מנועי החיפוש (וגוגל בראשם), ולכן, השימוש בהם איננו מומלץ מכיוון שאתרים שלגביהם קיים חשד לכך שהם קודמו במסגרת מה שמכונה "קידום שחור/אפור", עלולים לסבול מירידה דרסטית במיקומם ואף להיות מושעים ממנועי החיפוש.

קידום שחור/אפור- מדוע לעשות בו שימוש בכלל?

אנשי קידום הבוחרים בשיטת קידום שחור/אפור, עושים זאת בידיעה שהם מבצעים פעולות קידום הנוגדות את הכללים המנחים של מנועי החיפוש, כאשר הם עושים זאת מסיבות שונות כגון: רצון להצגת תוצאות קידום מהירות מבלי לחשוף את הלקוחות (בעלי האתרים המקודמים) לרמת הסיכון הנלווית לשיטת קידום זו, רצון לפגוע במתחרים, רצון להרוויח כסף מהיר באמצעות שירותים ואתרים מסוימים הנמצאים ברשת לפרקי זמן מוגבלים מראש וסיבות נוספות המובילות חלק ממקדמי האתרים לפעול בניגוד מוחלט להנחיות הקידום הכלליות של גוגל ושל כל מנוע חיפוש אחר.

קידום שחור/אפור- כיצד הוא מיושם בפועל?

קידום שחור/אפור הנחשב לשיטת קידום אגרסיבית, מיושם באמצעות טכניקות קידום שונות (חלקן דרך אגב מיושמות בהתאם להנחיות הקידום של מנועי החיפוש) בצורה אגרסיבית במיוחד.

בין יתר הפעולות המיושמות ניתן למצוא: יצירה של מאות עד אלפי קישוריות באמצעות תוכנות ייעודיות דוגמת תוכנת ה-XRUMER, פעולות מיסוך שונות אשר נועדו להציג לרובוטים של גוגל תוכן אחד ולקהל הגולשים המגיע לאתר המקודם תוכן אחר, יצירת קישורים אוטומאטיים באתרי בלוגים ופורומים שונים במרחבי הרשת באמצעות תוכנות ה-XRUMER, שימוש מוגזם (יתר על המידה) במילות וביטוי מפתח, יצירת מעגלי קישוריות במסגרתם מתבצעת פעולת קישוריות בין מספר גדול של אתרים וזאת במטרה לשנע תנועת גולשים אל האתר המרכזי המקודם וטכניקות קידום נוספות שכל אחת מהן מתבצעת באופן אגרסיבי לפרקי זמן קצרים.

קצת רקע טכני על פעולת ה-XRUMER

ה-XRUMER היא למעשה תוכנה אוטומאטית היודעת לגשת לאתרי בלוגים, פורומים ואתרים נוספים המאפשרים העלאת תכנים עם קישורים, כאשר כל פעולת התכונה נועדה לצרכי הרשמה לאתר והעלאת התוכן הרצוי בו משולבים הקישוריות.

לצורך פעילותה האוטומאטית של התוכנה, בתיקיה הראשית של תוכנת ה-XRUMER מופיעים שני סוגי קבצים: xas_ai.txt ו-xas.txt. קבצים אלו למעשה אמורים להכווין את תוכנת ה-XURMER כיצד לטפל בפלטפורמות השונות לצרכי הרשמה ושליחת התכנים הרצויים. ברמה הטכנית, תוכנת ה-XURMER סורקת תחילה את קובץ ה- xas.txtמתחילתו ועד סופו ולאחר מכן עוברת לקובץ ה- xas_ai.txtוזאת על מנת לפעול באופן "החלק" והמהיר ביותר לצרכי הזנת התוכן הרצוי באתר המיועד.

סיכום

בדומה לכל הפעלת מערכת אחרת התומכת בהליכי קידום במנועי החיפוש, גם הפעלתה של תוכנת XRUMER, מחייבת ידע טכני ומקצועי נרחב בכל הנוגע לאופן השימוש הבא, וזאת על אף שהשימוש בה נעשה בעיקר על ידי מקדמי אתרים הפועלים בתחום האפור/שחור של הליך הקידום במנועי החיפוש. יחד עם זאת, חשוב לציין שתוכנה זו משמשת גם מקדמי אתרים אשר אינם פועלים בניגוד להנחיות של מנועי החיפוש.

צור קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו ל- 03-372-6226
Call Now Button