קידום אתרים לרופאים

קידום אתרים ממוקד לרופאים

עולם הרפואה מתקדם ומשתכלל מיום ליום, אנו עדים לגידול עצום במספר הרופאים המציעים את התמחותם לציבור הרחב מחד ומאידך את הביקוש שהולך וגדל עבור שירותי הרפואה הפרטיים.

אז עבור השוק זה מעולה (תחרות, היצע גדול וכדומה) אך עבור הרופאים, מדובר בבשורות הטומנות בחובן תחרות עם הקולגות שלהם ומי, שינצח הוא מי שיצליח להתמקם בצמרת תוצאות החיפוש ויזכה לחשיפה גבוהה יותר וישכיל להבין את הזירה השיווקית דיגיטלית.

כל רופא, ראוי וישקיע גם בקידום האתר שלו וידאג להפוך אותו לאפיק מניב ומקור ידע.

בעידן בו הכל אונליין, על כל בעל אתר בכלל ועל רופא בפרט, לדאוג לאתר מקודם ומותאם לדרישות מנועי החיפוש.

אם ננסה להקביל זאת לעולם הרפואה, כאשר ניגשים אל תהליך הריפוי של מחלה כלשהי המצריכה טיפול קבוע, יש לגשת אליה בזהירות רבה, לבצע את המחקר הנכון, לעקוב אחר ההתקדמות, להתאים את הטיפול על הצד הטוב ביותר ולהמשיך לעקוב.

רופאים מבוקשים

ישנם המון סוגי רופאים אך רופאי השיניים הם רופאים להם יש דרישה הולכת וגדלה.

אחד היתרונות של רופא השיניים הוא הנאמנות, שהמטופל מפתח אליו וחוסר הרצון לוותר על הרופא הקבוע. נאמנות זו שווה כסף לרופאי השיניים ולכן כל לקוח נחשב ללקוח טוב וכזה שכדאי לגייס. דרכי הגיוס המקוונות הן באמצעות קידום אתרים וחשיפת הרופא לקהל רחב יותר.

 

לרופאי השיניים אנחנו ממליצים להתחיל לקדם את האתר שלהם ומוטב מוקדם מאשר מאוחר. על אתר הרופא להיות אתר המוכן וערוך לקידום וכמובן להיות מאובטח, בעל חווית משתמש טובה (ידידותי) ורספונסיבי (מתאים למובייל).

מספר פרמטרים חשובים אשר ניתן לשפר בקלות, הם:תחתית הטופס

  • מהירות – דאגו שהאתר יטען מהר, תוך 2 שניות מקסימום.
  • ידידותי – דאגו שהאתר שלכם יתאים לתנועת סמארטפונים, גוגל מתעדפת אתרים רספונסיבים.
  • אבטחה – חשוב שכל אתר יהיה מאובטח ויגן על הגולשים, הן מבחינתכם והן מבחינת גוגל.
  • תוכן – הקפידו על הצבת תוכן איכותי בלבד באתר שלכם, איכות נמדדת באופן הכתיבה, מיקוד בקוראים עצמם ובערך המוסף המוענק לקורא.
  • מילות מפתח – הסתייעו במתכנן מילות המפתח של גוגל על מנת לבחור מילות מפתח נכונות, בהן תתמקדו במהלך קידום האתר.
  • תגי כותרת ותיאורי מטא – תחתית הטופסהקפידו למלא את כל תגי הכותרת ותיאורי המטא באתר – ושלבו את מילות המפתח בהם.
  • סכמת אתר – הוסיפו היישר אל תוך קוד האתר את סכמת האתר שלכם אשר תעניק לגוגל את ההבנה של נושא האתר שלכם ביתר קלות ותשפר את הסיכוי שתופיעו בתוצאות החיפוש.

טיפול נכון ב: תמונות וסרטונים

אין ספק כי עליכם לעשות שימוש בתמונות ובסרטונים ברחבי האתר שלכם. שימוש נכון יהיה שימוש מושכל הכולל הצבת תמונות וסרטונים אשר עברו אופטימיזציה ולא יהוו מקור לעיכוב בזמן טעינת האתר. טיפול נכון בתמונות יהיה כיווץ למשקל המתאים, התאמה לרוחב המסך, תמונות רלוונטיות ולא גנריות וכדומה.

מילה קטנה על סרטונים – בשנים האחרונות חלה עלייה במגמת השיווק באמצעות סרטונים. בואו נסכים דבר ראשון כי הצגת סרטון של אופי הטיפול שלכם, תהייה הרבה ויתר מובנת לגולש הממוצע אשר אינו רופא. הדבר הבא עליו נסכים הוא שהסרטון, צריך להיות מותאם ואמור רק לתרום ולא להזיק.

כמו בתמונות, כך יש לטפל בסרטונים. זכרו, סרטוני וידיאו לרוב משפרים את כמות הטרפיק המגיעה לאתר וגם מופיעים בתוצאות החיפוש עצמם – ומכאן יתרונם העצום.

לוקאליות

גוגל התחילה להציג תוצאות לוקאליות (מקומיות) וזאת בעקבות הדרישה לכך,  מרבית האנשים, יעדיפו לגשת אל רופא אשר הקליניקה ממוקמת קרוב לביתם או למקום עבודתם, ולכן אתם רוצים שהאתר שלכם יופיע לכל הגולשים באזור שלכם. על מנת להצליח להגשים את הרצון הזה, כל שעליכם לעשות הוא להקים פרופיל ב Google My Business ולעדכן אותו בפרטים הנכונים ביותר וזה כולל: כתובת, אזור, שם, טלפונים, שעות פתיחה, חוות דעת של גולשים ובחירת קטגוריה רפואית. עשו לעצמכם תזכורת לעדכן את הפרופיל שלכם אחת לחודש.

הפרופיל הזה יעזור לכם לשווק את האתר שלכם באופן יעיל יותר ואף לפלח את השווקים המתאימים והרצויים לכם. אסור להמעיט בקרבה פיזית ולעיתים היא תהייה הגורם המכריע בינכם לבין רופא מתחרה אחר.

ולסיום סיומת

כפי שכבר הבנתם, עבדו על האתר שלכם ובדקו ומה הוא מציג החוצה אך לא כאן מסתיימת העבודה שלכם וחשוב מאוד לבנות את הסמכות שלכם גם מחוצה לו. כיצד? המשיכו לקרוא…

הסמכות שלכם משפיעה באופן ישיר על אופי האתר ודירוגו בגוגל. ככל שתצליחו לבנות את הסמכות שלכם טוב ונכון יותר, כך האתר שלכם ידורג גבוה יותר.

הדרך לבנות את הסמכות הזו היא באמצעות מערך קישורים חיצוניים נכון ואיכותי, וככל ותצליחו להשיג קישורים מאתרים בתחום שלכם, רופאים אחרים, אינדקסים רפואיים, מוסד רפואי כזה או אחר וכדומה, כך הסמכות שלכם תהייה טובה ומוצקה יותר.

חשבו על זה: אם רופאים אחרים ימליצו עליכם, האין זה אומר שאתם רופאים טובים?..

doctor

מסקנות

1. כל רופא אשר מבקש לעצמו לקוחות, ראוי ויקדם את האתר שלו בהתאם למה שקורה בשוק ובתחום שלו. אל תשקטו על השמרים ותחשבו כי המומחיות שלכם והמטופלים הקיימים, יגדילו את מאגר הלקוחות שלכם באופן טבעי.

2. דאגו שהאתר שלכם יהיה במצב הטוב ביותר שלו וגם השכימו ובדקו את המתחרים שלכם. מידע ממחקר מתחרים יעניק לך מאגר מידע חשוב מאוד אותו תוכן לנצל לטובת קידום האתר שלכם  באופן חכם יותר.

3. דאגו לתחזק את האתר באופן קבוע ולטפל בכל הדרוש טיפול. אתר שאינו מתוחזק, לא יצליח לעמוד בדרישות מנועי החיפוש וסופו להיקבר בין עשרות המתחרים שלכם.

4. כל אחד ראוי ויתעסק במה שהוא מתמחה בו, רפאו את המטופלים שלכם אתם ושכרו את שירותיהם של אנשי השיווק לריפוי וטיפול האתר שלכם.

נסיים באיחולי החלמה אינטרנטיים לכל האתרים הדורשים טיפול, תחזוק וקידום!

צור קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו ל- 03-372-6226
Call Now Button